Yapı Kredi Bankası Mobil Uygulaması Yenilendi

Bankaların geliştirdiği ve müşterileri için anında bankacılık hizmetlerini kesintisiz sağlanması açısından geliştirilen mobil uygulamalar gün geçtikçe teknolojik yeniliklere ayak uydurmaya devam ediyor.

Yapı Kredi Bankası tarafından günden güne yenilenen mobil uygulamalarında güncellemeye gitti. IPhone ve Android uygulamalarında hızlılığa yatırım yapan Yapı Kredi Bankası, geliştirdiği mobil uygulamasında; mobil şubeye giriş özelliğinde yeni foksiyonlar eklerken ATM’ye giriş yapmadan para çekmeye, cep telefonuyla ödeme işlemlerini gerçekleştirmeye kadar bir çok bankacılık işlemlerinde geliştirme yaptı. Eğer Yapı Kredi Bankası müşteriseyseniz ve akıllı telefon, tablet veya bilgisayardan Yapı Kredi Mobil Uygulaması’na giriş yaparak bankanın sunduğu avantajlardan zaman kaybetmeden faydalanmaya başlayabilirsiniz. Mobil Bankacılık Uygulaması Güvenli mi? Yapı Kredi bankası geliştirdiği ve sürekli denetlediği güvenlik uygulamalarına müşteri tanımını sağlamak için ayrıca telefon ile sms doğrulama kodu göndermektedir.

Giriş yapan müşteri; bankanın kullanıcı adı ve şifresini girerken giriş yaptıktan sonra bankaya kayıtlı telefon numarasına doğrulama kodu gönderiliyor, gelen kod şifre bölümüne girildikten sonra Yapı Kredi Mobil Bankacılık Uygulamasına güvenle giriş yapabilmektesiniz. Mobil Bankacılık Uygulaması’nda neler yapılır? Hemen hemen bir banka şubesinde gerçekleştirebileceğiniz tüm uygulamaları Yapı Kredi Mobil Bankacılık uygulamasında bulabilirsiniz. Anında Kredi başvurusunda bulunabilir, para gönderebilir, faturalarınızı ödeyebilir, kredi kartı ödemenizi yaparak vergiler de dahil anlaşmalı tüm kurumlara borçlarınızın ödemesini yapabilirsiniz.

Ayrıca; Döviz hesaplama, fon, kur fiyatlarını öğrenme, piyasalara dair güncel bilgileri takip etmenizle beraber güncel faiz oranlarını inceleyeceğiniz Yapı Kredi Bankası Mobil Uygulaması ile bankacılık işlemlerinizin sıra beklemeden ve bekleme fişi olmaksızın anında gerçekleştirebilirsiniz.

YORUM YAZ

1 YORUM VAR

  • Yapı kredi müşteri hizmetleri numarası
    3 ay önce

    […] Yapı Kredi Müşteri temsilcilerinden yaptıracağınız işlemlerin hemen hemen hepsini Yapı Kredi Mobil Uygulaması‘ndan […]

    Cevapla