Thy Hisse

Thy hisse senedi geçtiğimiz 23 Nisan 2020 tarihinde 7,47‘den işlem görmesiyle birden borsada panik durumu yaşanmasına sebep oldu. Fakat akıllı borsa yatırımcıları bunu bir fırsat olarak görerek Türk Hava Yolları‘nın 7.47’den işlem gören hisse senetlerini toplayarak 24 Mayıs 2020 tarihi itibari ile 11,14‘den hisse senetleri değer kazandı.

Borsa işlemlerinden nasıl para kazanılacağını anlatan bir önceki yazımızı bu linkten okuyabilirsiniz: https://www.kredisende.com/borsadan-para-kazanma/

Türk Hava Yolları, kendi sektöründe yarıştığı büyük firmalar arasında bilinirlik oranı bakımından oldukça etkili bir imaj bırakmıştır.

THY HİSSE FİYAT 11.21

Türk Hava Yolları; borsa yatırımcılarına kısa vadede güzel kazançlar elde ettirirken, elinde THY Hissesi bulunan yatırımcıları ise zarara uğrattı. Thy hisse fiyat, Malum Covid-19 virüs salgını sonrasında uçuş seferleri iptal olması ve sektörde derin boşluklar yaratarak gelir kalemlerinin kesilmesi ile zarara uğrayan havacılık sektöründe en büyük darbeyi Thy Hisse Fiyatları yedi. Yatırımcılarını üzen Thy, tekrar borsada yükselmeye geçerek kısa zamanda kaybettiği değeri kazanmayı hedeflemektedir.

Son 3 ayda THYAO borsada çakılsada yatırımcılarının güveni sayesinde tekrar eski günlerine borsada uçmayı başaracaktır

 

THY HİSSE GRAFİK

THY Hisse Grafik eğilimleri oldukça hareketli olması google.com.tr de yapılan aramaları da hareketlendirdi. Borsa yatırımcıları tarafından yakın takibe alınan “THY Hisse Grafik“leri titizlikle incelenip “thy hisse yorumları” dikkatlice okunmaya devam ediliyor. Kullanıcılarda yoğun olarak Thy hisse fiyat 17 bazlarına çıkacağı ve hisselerin toplanmasında geç kalınmaması gerektiği vurgulanmaktadır. Thy hisse grafik eğilimini devamlı olarak yukarı olarak çıkarmaya devam etmesi, yapılan yorumların gerçekçiliğini ortaya koymaktadır.

Türk Hava Yolları’na ait kalkış anında olan bir uçak

THY HİSSE YORUM

Türk Hava Yolları Anonim Ortaklığı, Türkiye’de kurulan ilk havacılık şirketi olma özelliğinin yanısıra; Türk Bayrağı’nı taşıyan ulusal bir milli değerimizdir. Bu değer sürekli yatırımlarını havacılık sisteminin gelişmesi ve turizm sektöründe gelişme kaydetme amaçlı kullanılmaktadır. Ülkemizin gözbebeği milli şirketlerinden olan THY, hal böyleyken borsa yatırımcılarının yorumları da elit olmaktadır. “Thy Hisse Yorumları“, Türk Hava Yolları hisse satışları; her ne kadar Covid-19 salgınında derin bir yara alsada hisse senedi alan yatırımcılar tarafından yorum yapılırken iyimser bir tablo çizilmektedir.

THY HİSSE NET

Form sitelerin vazgeçilmez konularından olan Borsada işlem yapan şirket yorumları yıllar içerisinde şirketlerin hareketleri yatırımcılar tarafından sıkı takip edilerek yorumlanır. Bu yorumlarda Thy hisse yorum yapılarak Türk Hava Yolları’nın yıllar içindeki gelişimleri ve borsa yatırımcılarının yorumları takip edilmektedir. “Thy hisse net forum” ve “Thy Hisse Net Arşiv” aramaları yapılarak google.com.tr’de sorgulamalar yapılabilirsiniz. Böylelikle “Thy hisse net 2020“, “Thy hisse net 2019“, “Thy hisse net 2018” ve “Thy hisse net mynet” gibi sıklıkla aratılan cümleleri kullanarak istediğiniz konuya rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Türk Hava Yolları’na ait yeni kalkmış bir uçak

 

THY HİSSE ALINIR MI?

Kesinlikle alınmalı. Şu an THYAO hisseleri 11.14’den işlem görüyorken yaklaşık 3 ila 4 ay sonra bu rakam 20’leri göreceği yönünde ciddi bir öngörü hakimdir. Seyahat engellerinin kalmasından sonra uçuşlara doğacak taleplerin artacağını düşünürsek Türk Hava yolları kısa sürede “thy hisse alma” konusunda yatırımcılarını pişman etmeyecektir.

THY HİSSE MYNET

Mynet.com adlı web sayfada borsayı canlı takip ederken ülkemizin en popüler şirketlerinden olan Thy hisse mynet üzerinden de takip edebilirsiniz. Kullanıcıların “Thy hisse yorumları” sizleri Türk Hava Yolları’na yatırım yapmanızı teşvik edecek cinsten. Borsada “Thyao” kodu ile işlem gören Thy, “THYAO hisse net yorum” seçenekleriyle sizlerde diğerlerine katılabilir ve Thy üzerinden yaşadığınız deneyimleri, kar ve zarar endekslerinizi aktarabilirsiniz.

THY HİSSE ALMA

Şu aralar borsa yatırımcıların hepsinde gözlemlediğimiz tek durum dip fiyatlarda olan “THY Hisse alma” refleksini gösteriyor olmalarıdır. Türk Hava Yolları’nın hisseleri arttıkça hisse fiyatları da artıyor ve yatırımcılarına tekrar kazandırmaya devam ediyor. Yakın zamanda seferlere başlayacak olan Thy, böylelikle bilet satışları ile tekrar eski gücüne kavuşacaktır. THY hisse alma durumunu KrediSende.com editörleri olarak bizler de destekliyoruz.

THY HİSSE TWİTTER

Twitter kullanıcıları tarafından TT yapılan ve borsa hisse fiyatlarının dip yapmasından sonra hızlıca kazandırmaya başladığını gündem yapan twitter.com kullanıcıları Türk Hava Yolları’na dikkat kesildi. “Thy Twitter hisse yorum” yapılarak diğer kullanıcılar tarafından hisse alımı hızla artan Thy, bu sayede eski gücüne tekrar kavuşacağı yönünde ciddi bir öngörü hakim.

YORUM YAZ

1 YORUM VAR

  • Borsadan Para Kazanma – acil kredi, kredi hesaplama, kredi erteleme, kredi kartı, kredi notu sorgulama, kredi kartı erteleme, kredi fazileri, kredi faiz oranları, kredi kartı borcu, kredi sorgulama
    3 ay önce

    […] ticaret yapmak istiyorsanız mutlaka belli başlı şirketleri takip etmenizi öneririz. Özellikle Türk Hava Yolları gibi ulusal ölçekte yatırımcılarına kazandıran şirketleri yakın takibe […]

    Cevapla