Temel İhtiyaç Destek Kredisi Sorgulama

Temel ihtiyaç Destek Kredisi Sorgulama yapabilmek için öncelikle krediye başvuru yaptığınız bankanın web sayfası veya mobil uygulamasına giriş yapmanız gerekmektedir. Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank temel ihtiyaç destek kredisi sorgulama ekranı bu yazıda sizler için hazırladık: Kullanacağınız Temel İhtiyaç Kredilerini sorgulama yaparken 6 ay Ertelemeli 10 Bin TL kredi kullanım hakkınızı da sorgulamayı unutmayın…

Ziraat Bankası gibi diğer kamu bankaları da 6 ay ödemesiz 36 ay vadeli 10.000 TL kredi kullandırmaktadır.

Halkbank Kredi Başvuru Sorgulama Ekranı

Halkbank’a yaptığınız “Temel ihtiyaç Kredi Başvurusu”nun onaylanıp onaylanmadığı hakkında bilgi almak isterseniz bankanın mobil uygulamasından kullanıcı adınızı ve şifrenizi girerek sorgulatabilirsiniz.

Bunun haricinde banka bilgilerinizi ve şifrenizi başka platformlarda kesinlikle paylaşılmamasını öneririz. Devlet tarafından geliştirilen ve 5 bin Tl gelirin altında durumu olan tüm vatandaşlara sunulan bu 10.000.00 Türk Lirası değerindeki kredi için başvurular hala devam etmektedir.

Hazine Bakanlığı tarafından hazırlanan bu afişte “Ekonomik İstikrar Kalkanı” hakkında detaylı bilgiler verilmektedir.

Vakıfbank Kredi Başvuru Sorgulama Ekranı

Vakıfbank üzerinden talep ettiğiniz “Temel ihtiyaç Kredi Başvurusu”na onay çıkıp çıkmadığı yönünde bilgi almak için Vakıfbank‘ın mobil uygulamasından veya bankanın resmi web sayfasından kullanıcı adınızı ve şifrenizi girerek sorgulatabilirsiniz.

Zararlı ve dolandırıcı içerikli web sayfalarına kesinlikle banka bilgilerinizi ve şifrenizi başka platformlarda kesinlikle paylaşılmamasını öneririz. Devlet tarafından geliştirilen ve 5 bin Tl gelirin altında durumu olan tüm vatandaşlara sunulan bu 10.000.00 Türk Lirası değerindeki kredi için başvurular hala devam etmektedir.

Sözcü Gazetesi tarafından yapılan bu grafik ile 3 farklı rakamı kredi olarak bankadan talep edebilirsiniz.

Ziraat Kredi Başvuru Sorgulama Ekranı

Ziraat Bankası tarafından verilen “Temel ihtiyaç Kredi Başvuru Sorgulama” yapılması için Ziraat Bankası’nın mobil uygulamasından veya bankanın resmi web sayfasından kullanıcı adınızı ve şifrenizi girerek sorgulatabilirsiniz.

3. Şahısların eline kolaylıkla geçecek banka bilgilerinizi ve şifrenizi başka platformlarda kesinlikle paylaşılmamasını öneririz. Devlet tarafından geliştirilen ve 5 bin Tl gelirin altında durumu olan tüm vatandaşlara sunulan bu 10.000.00 Türk Lirası değerindeki kredi için başvurular hala devam etmektedir.

KREDİ BAŞVURU FORMU

Halk bankasi kredi 6 ay ödemesiz başvuru formu, kredi talebinde bulunduktan sonra kredinize onay çıkması halinde bankaya ibraz edeceğiniz bir beyandan ibarettir. Krediyi kullandığınız banka şubesindeki müşteri temsilciniz ile yapacağınız görüşme doğrultusunda bu form doldurulur ve dosyanıza ilişkilendirilir. Bundan sonrasında sizlerden istenecek herhangi bir belge veya form olmayacaktır. Dosyanızda bulunacak bu form ile Halk Bankasi kredi 6 ay ödemesiz kredi kullanım işleminizi tamamlamış olacaksınız.

 

YORUM YAZ

1 YORUM VAR

  • Vakıfbank Kredi Başvurusu Sorgulama
    3 ay önce

    […] web sitesinden sorgulama yapıyorlar. Diğer kamu bankalarında kullandırılan Temel İhtiyaç Kredisi onaylanma işlemleri için sorgulama ekranından izleyebilirsiniz. Bu konu ile ilgili […]

    Cevapla