İNG Bank’tan Günlük 15 TL ile 10.000 TL Acil Kredi

Dünya genelinde bankacılık sektörünün en çok kullandığı kampanyalardan biride ülkelerde; bayram, sevgililer günü, doğum günü, evlilik yıldönümü gibi özel günlerin öncesinde müşterilerine faizlerin minimum tutulduğu kredi dağıtma yöntemleridir. Hükümetler ile bankalar arasında düzenlenen protokoller gereği ihtiyaç duyulan mali politikaları gerektiğinde uygulamak zor olmamakta. Seçim zamanlarına yakın faizlerin düşük seviyelerde tutularak halkın kredi çekip ihtiyaçlarını giderecek hamleler yapılması her zaman öngörülmüş bir realitedir. Ekonomistlerin seçimlerden sonra öngördüğü dolar tahminleri kötü senaryolar çizsede vatandaş faizler düşükken çekeceği bayram kredileri ile ileride yaşayacağı nakit sıkıntılarına kesin çözüm olacaktır.

Dolar’ın ani yükselişi 5 tl seviyesini rahatlıkla görmesi çoğunluk ekonomistler tarafından seviyenin daha yükseklere çıkacağı ifade edilmektedir. Merkez bankasının faizler konusunda yaptırımlar alması doları bir süre durdursada olağan seyreden faizlerdeki yükselmeler kredi ihtiyacında olan vatandaşlar tarafından eleştiri konusu oldu. Seçimlerden önce bayram kredisi ihtiyacı olanlar için bulunmaz fırsat olarak değerlendirebiliriz. Faizlerin yükselmesi ve doların durdurulamama ihtimali karşısında en olumlu tablonun seçimlerden önceki kredi ihtiyacının giderilmesi olarak görülmektedir.

Piyasada gezinen devalüasyon olacağı nice çevrelerce hükümeti yıpratıcı söylemler olup itibar edilmemesi gerektiği yönünde olsada olaya ihtimali yaklaşan çevreler doların 5 tl üstüne rahatlıkla çıkacağını 6 tlden sonra 7 tl’yi göreceğini iddia ediyor. İhtiyaçların giderilmesi için Bayram Kredisi lazım mı? Tartışmasız şimdilik en iyi tercihlerden biri olarak karşımıza Ingiliz Bankası çıkmaktadır. Bankanın faiz rakamlarını araştırdığımızda günde 15 tl’ye 10.000 türk lirası acil kredi başlıklı yazımda Ing Bankasının faiz oranlarının diğer bankalardan daha düşük olan 0.2 puan olduğunu rahatlıkla göreceklerdir. Son seçim yinede ihtiyaç kredisine başvuruda bulunacak vatandaşın olacaktır. Okuyucularımız için İng Bankasının Bayram Kredisi’nde 2018 yılına ayrıcalıklar barındıran avantajlı kampanyalarından; kredi tahsis ücreti ve banka nezdinde alınan tüm ücretlerin maliyetleri içeren bilgiler paylaşacağım. Okumaya başlamadan önce dikkat etmeniz en önemli faktörün daha önceki kredi kullanımlarda oluşturduğunuz kredi karneniz olacaktır. Kredi notlarınızın faiz işlemlerinde doğrudan etkileri olduğunu aklınızdan çıkartmayın. En çok talep edilen krediler arasında yer alan 48 ay vadeli yani dört yılı kapsayan taksitlerle 20 bin Tl kredi kullanma durumunu ele alalım. Standart olarak bankadan kullanacağınız 20 bin TL değerinde kredinin aylık ödeme planı olarak 624 tl karşılığını bulmaktadır. Ödemeler birbiri ardınca bittiğinde bankaya toplam ödemiş olacağınız rakam 29 bin 963 Tl olacaktır. Faizlerdeki artışın kredi kullanımlarında karşınıza çıkan sonuçları bu örnekte verdiğimiz kadar uç noktalara dayanmış durumdadır. Örnekte ortaya çıkan ve 4 yılın sonunda ödenen 9 bin 963 tl ilk faiz oranı ile Bayram kredisi ihtiyacınızı kolaylıkla karşılayabileceksiniz. İster Ing Bankasının internet şubesinden isterseniz de bağlı bulunduğunuz şubenin müşteri temsilcilerinden başvuruyu rahatlıkla yapabilirsiniz.

YORUM YAZ