Getir Nakit Ödeme Var Mı?

“Getir Bir Mutluluk” sloganıyla faaliyetlerine başlayan “Getir” aplikasyonu kullanıcıların nakit ödeme var mı? sorusuyla gündem olmaya başladı.

Getir Aplikasyon’un hizmete başladığı günden bu yana müşterilerin market ihtiyaçlarını anında karşılama garantisi vermesiyle dikkatleri üzerine çekti. Tek veya az parça ürünler için markete gitmeye üşenen müşterilerin dikkatini çeken Getir, sağladığı hizmetlerle kısa zamanda popüler bir uygulama olmaya başladı. Şimdi editörlerimiz uygulamayı inceleyip en çok merak edilen soruları sizler için hazırladı.

Hazırlayan: Deniz İşisağ

Getir Nakit Ödeme Var mı? sorusu; Getir uygulamasında merak edilen en önemli konulardan biri olarak gözümüze çarptı. Nitekim hem kredi kartı kullanmayan vatandaşların olması hem de kredi kartı bilgilerinin güvende olup olmayacağına şüpheli bakan vatandaşların olması sebebi ile Google.com.tr‘de en çok arama yapılmasına sebep olmaktadır. Getir uygulamasında nakit ödeme yoktur.

Bunun sebebi ise uygulama yapacağı tahsilatlarda nakitlerde yaşanacak aksaklıkların önüne en etkili ve hızlı geçmeyi amaçlamıştır. Aslında Getir Uygulaması’nda nakit kullanılsaydı sistem daha güvensiz bir ortamın oluşmasına yol açacaktı. Getir kapıda nakit ödeme yapılmazken sisteme sipariş verildiği an kredi kartıyla otomatik tahsilat yapılmaktadır. Getir uygulaması nakit ödeme varmı sorusu cevap bulmuş olmaktadır.

Getir nakit ödeme

Getir nakit ödeme yapılmaması hem tedarikçiyi güvene alma, hem kuryenin dolandırıcı çıkması ihtimali hem de para üstünü verme gibi durumları yaşamamak adına oldukça etkili ve kullanışlı bir yöntem olarak göze çarpmaktadır. Getir nakit ödeme yok mu diye soran arkadaşlarımız için bu bilgiler yeterince açık olduğunu düşünüyoruz. Getir nakit ödeme var mı diyerek arama yapan kullanıcılar “Getir Uygulaması’nda başka merak ettiği aramalar da gözümüze çarptı. Getir kimin diye soran kullanıcılar için hazırladığımız sayfada ayrıntılı bilgilere ulaşabilirler. Ayrıca Getir Uygulaması Sigara getiriyor mu? sorusunu: Getir sigara, Getir Uygulaması Büyük Rakı Fiyatları hakkında merak edilenleri: Getir büyük, Getir uygulaması’nın bayilik sistemlerini: Getir bayilik, Getir Uygulaması’nın kime ait olduğunu merak edenler için: Getir sahibi, Ekşi Sözlük’te Getir Uygulaması hakkında yapılan yorumlar için: Getir ekşi sayfamızı, Getir Uygulaması’nda Aplikasyon uygulaması hakkında merak edilenler için ise Getir apk sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

YORUM YAZ

3 YORUM VAR

 • Getir Sigara Getiriyor Mu? – acil kredi, kredi hesaplama, kredi erteleme, kredi kartı, kredi notu sorgulama, kredi kartı erteleme, kredi fazileri, kredi faiz oranları, kredi kartı borcu, kredi sorgulama
  5 ay önce

  […] Getir kimin, Getir sigara, Getir büyük, Getir bayilik, Getir sahibi,  Getir ekşi, Getir apk, getir nakit ödeme […]

  Cevapla
 • Getir Uygulama Apk Download – acil kredi, kredi hesaplama, kredi erteleme, kredi kartı, kredi notu sorgulama, kredi kartı erteleme, kredi fazileri, kredi faiz oranları, kredi kartı borcu, kredi sorgulama
  5 ay önce

  […] Getir kimin, Getir sigara, Getir büyük, Getir bayilik, Getir sahibi,  Getir ekşi, Getir apk, getir nakit ödeme […]

  Cevapla
 • Getir Büyük Kampanya – acil kredi, kredi hesaplama, kredi erteleme, kredi kartı, kredi notu sorgulama, kredi kartı erteleme, kredi fazileri, kredi faiz oranları, kredi kartı borcu, kredi sorgulama
  5 ay önce

  […] Getir kimin, Getir sigara, Getir büyük, Getir bayilik, Getir sahibi,  Getir ekşi, Getir apk, getir nakit ödeme […]

  Cevapla