Garanti Bankası Sonbahar için Avantajlı İhtiyaç Kredisi’ni Duyurdu

Bankalar kışa hazırlık yaparken bir kredi kampanyasıda Garanti Bankası’ndan geldi. 2019 yılına girmeye hazırlanırken tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamak adına uygun faiz oranları hazırlayan Garanti Bankası Sonbahar’da İhtiyaçları Karşılayacak Kredi duyurusunu yaptı.

Bireysel Kredi kampanyalarında zaman zaman uygun faiz yöntemleri hazırlanırken 2018 yılının son kredisi olan Sonbahar İhtiyaç Kredisi’nde vade oranları belirlendi. Garanti Bankası tüketicilere 36 aya kadar kullandıracağı kredi yönteminde tutarı tüketicinin aylık ödeme güçlüğü belirleyecek. Başvuruların Garanti Bankası Mobil Uygulaması üzerinden, Garanti Bankası İnternet Şubesi’nden veya tüketiciye en yakın Garanti Bankası Şubesi’nden gerçekleştirilebileceği belirtilirken, 2019 yılı için planlarınızın ertelenmemesi çağrısı yapıldı.

Garanti İnternet’ten kredi başvurusunda bulunmak için bankanın internet sitesine giriş yapabilirsiniz veya telefonunuza Garanti Bankası Mobil Bankacılık Uygulamasını indirebilirsiniz. Sitede belirtilen başvuru formunu eksiksiz doldurulması istenirken, bankanın isteyeceği evrakları önceden tamamlanması çağrısı yapıldı. Buna göre; 15.000 TL. kredi kullanımı için banka yüze 2,78 oranında faiz kullandırırken 36 ay vadeli ödeme için aylık ödenecek tutarı 721,93 Türk Lirası olarak belirledi. Sigorta ve vergi dahil ücretler toplamı için istenilen 281,25 TL. ücrete karşılık Kredi Tahsis ücretinin ise 75,00 TL. olduğu bildirildi.

25 Bin Türk Lirası’na ihtiyaç duyan tüketicinin isteğini geri çevirmeyen Garanti Bankası kredi şartlarını yerine getiren tüketici için faiz oranını yüzde 2,74’te tuttu. Bu bağlamda müşterisinden 431,25 Türk Lirası Sigorta ve vergi dahil ücret kesintisi yapacağını bildirirken toplamda 125,00 TL. bazında kredi tahsis ücreti alacağını açıkladı. Aylık ödemesinin 1.194,83 Türk Lirası olduğunu ilan eden Garanti Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi için 25.000 TL. isteyen müşterisinden toplamda 48.145,14 TL. talep etmiş oldu. Son olarak ve en çok talep görenler arasında gösterilen 50.000 TL. kredi için Garanti Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası ile belirlenen faiz oranı yüzde 2,72 bandında tutulurken tüketiciden toplamda 85.988,97 Türk Lirası talep edildi. Aylık ödemesinin 2.381,29 TL.’ye denk geldiği 36 aylık vadeli kredinin kredi tahsis ücretinin 250,00 TL ve Sigorta ve vergi dahil ücretini ise 862,50 TL. olarak açıkladı.

Garanti Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi 2018 yılı için belirlediği bu kampanyanın vade oranlarının 3 ila 36 ay arasında sınırlı tuttuğu belirtilirken; açıklanan faiz oranları, kredi taksit süreleri ve kredinin toplam tutarının değişkenlik gösterebileceği ayrıca vurgulandı İhtiyaç Kredii kullanılması için banka müşterisi olması gerektiğini aksi takdirde en üst limiti 25.000 TL. ile sınırlı tutulmak şartı ile ihtiyaçlara cevap verebileceğini belirten banka; Garanti İnternet veya Garanti Cep’ten gerçekleşen kredi taleplerinin sadece sonuçlanan tutar kadarı ile krediyi kullanmaya hak kazanacakları ifade edildi. Daha fazla detay öğrenmek için Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Birimi ile irtibat kurmanızı tavsiye ederiz.

YORUM YAZ