FB Hisse

Fb hisse senetleri yorumlarını inceleyen borsa yatırımcıları son günlerde yükselmesiyle hareketlilik yaşanmasına neden oldu. Geçtiğimiz Şubat ayında son ayların en yüksek değerine ulaşan Fb Hisse senedi güncel olarak 11,460 TL üzerinden işlem görmekte. Hep beraber bu konu üzerinde hazırladığımız yazıyı inceleyerek borsa yatırımlarımızı şekillendirebiliriz.

FB Hisse Senedi yatırımlarının son 10 yıllık sürecinde büyük değer kayıpları görmek mümkün

 

FB HİSSE 10 YILLIK GRAFİK

Fenerbahçe Sportif Hizmetleri (FB) Hisse senetleri son 10 yıllık izlediği grafik baz alındığında 2011 yılının Mayıs ayında son 10 yılın en yüksek değeri olan 45.00 TL dolaylarında izlemesine rağmen aradan geçen yıllar süresince 11,460 TL değerlerine düştü. Fb hisse değeri gün geçtikçe değer kaybı yaşaması Fenerbahçe Sportif Hizmetleri’nin bulunduğu ligdeki başarısıyla doğrudan ilişkili olduğu bir gerçektir. fb hisse 10 yıllık grafik incelendiği zaman şimdi fb hisse senedi almanın kar getirisi anlamında pek bir değeri olduğu söylenemez.

Borsadan Para Kazanma başlıklı yazımızı ayrıca okuyabilirsiniz.

FB HİSSE FORUM

Fenerbahçe’nin ligde yaşadığı inişli çıkışlı serüvenini borsada da paralel olarak görebilmekteyiz. Fb hisse senedi alınır mı diye soran hisse senedi alımcısı borsa yatırımcısı fb hisse forum sayfalarında genel anlamda yorumları incelemekteler. Bu yorumlardan okuduğumuz çıkarım fb hisse defteri değeri değişkenlik göstermesi ve kulübün bulunduğu ligdeki başarısına endeksli olmasından kaynaklanmaktadır. fb hisse mynet sayfasında detaylı bilgiler bulunmaktadır.

Borsa yatırımcılarından Fenerbahçeli olanlar takımlarının borsada hisselerini değerli kılmak adına yatırımlar yapmaya devam etmektedir.

Hissenin fiyat/kazanç oranı 7,10, piyasa değeri/defter değeri ise -1,64 seviyesinde olduğunu incelemelerimizden ortaya çıkardık. FB hisse grafik oranlarını incelediğimizde Fenerbahçe Sportif Hizmetleri fb hisse net güncel hisse fiyatı 11,460 TL değerinden işlem görmektedir. Gün içi en düşük fiyat 11,420 TL, gün içi en yüksek fiyat 11,550 TL olarak karşımıza çıkmaktadır. Önceki gün yani 22 Haziran 2020 tarihinde kapanış fiyatı 11,380 TL
Forex Nedir başlıklı yazımızı ayrıca okuyabilirsiniz.
Fenerbahçe Sportif Hizmetleri Hisse değerinin işlem hacmi  9.966.770 TL oldu ve Fenerbahçe Sportif Hizmetleri hisse fiyatı son 1 ayda % 6,21 arttı, günlük değişimi ise % 0.7 oldu. Tüm bu veriler ışığında fb hisse senedi alınır mı sorusuna vereceğiniz cevabı paranızın ne kadarını riske edebilir veya sabırla fb hisse defter değeri yükselmesini bekleyebilir.

YORUM YAZ